Darmowa wysyłka już od 100 zł oraz 30 dni na zwrot
Zadzwoń do nas: 791 731 761 | wzywam@kapitanskarpeta.pl

O nas

Kapitan_Skarpeta


Oddział Kapitana Skarpety powstał we Wrocławiu pod dowództwem braci Wojciecha i Kamila

Naszą motywacją do powołania do życia nowego superbohatera w mieście była chęć zobaczenia na rynku skarpetek które nam w 100% odpowiadają pod względem jakości i wzorów. Wierzymy, że skarpeta jest ważnym dodatkiem dopełniającym każdą stylizację i powinna być traktowana z należytą uwagą. Chodzimy w naszych skarpetkach z dumą i podwijamy lekko nogawkę, żeby się nimi chwalić. 

Dyrektor artystyczny Wojciech jest odpowiedzialny za wszystkie wzory naszych skarpet. Skarpety są produkowane na Dolnym Śląsku przez firmę z ponad 20 letnimi tradycjami z przędzy od polskiego dystrybutora. Jesteśmy dumni, że nasz produkt jest Polski. Nad sprawnymi przesyłkami czuwa dedykowana firma logistyczna.


Pomimo, że reprezentujemy nieco odmienne style ubierania się - Wojciech elegant, Kamil bardziej urban style - to Kapitany (jak pieszczotliwie się do nich zwracamy) pasują do obydwu stylówek. Dzięki rozmaitym wzorom i kolorom można je dopasować do każdej stylizacji. Wyśmienicie też sprawdzają się jako ciekawy dodatek do garnituru. Nasze wzory traktujemy jak dzieła sztuki które należy pokazywać.